Бесіди, консультації, заняття

Окрім бібліотечних уроків в бібліотеці проходять заняття по позакласному читанню, заняття гуртка «Юні лісівники». Члени гуртка знайомлять з літературою природничого напрямку, готують повідомлення з певних тем.

Постійно проводяться консультації біля книжкових полиць як індивідуальні, так і групові. Проводяться консультації по написанню доповідей, рефератів, розповідаю про сайти, які можуть допомогти знайти ту чи іншу інформацію.

Під час проведення предметних тижнів в бібліотеці обов’язково готується виставка літератури з даного предмету, пишуться рекомендаційні списки.

Традиційно в школі проходить Тиждень Книги,під час якого в бібліотеці проходить «Творчий вернісаж» - виставка малюнків та творчих робіт учнів. В цьому році провели День мульфільма –на кожній перерві діти мали змогу подивитися казки. В бібліотеці разом з вчителями, дитячою бібліотекою постійно проводиться робота, спрямована на виховання у дітей любові та поваги до своєї країни, батьків, інтересу до книги, допитливості. Вся робота спрямована на те, щоб наші діти стали гідними громадянами нашої країни.


<<<ДО ЗМІСТУ<<<.........>>>НАСТУПНИЙ РОЗДІЛ>>>

Кiлькiсть переглядiв: 125