Роботи надсилати сюди!


5 клас

1. 09 квітня.
Тема уроку "Технологія виготовлення м’якої іграшки." Подивіться відео, відео 2, відео 3, складіть план виготовлення іграшки.
2. 16 квітня.
Тема уроку "Види оздоблення м’якої іграшки." Подивіться презентацію та доберіть оздоблення для своєї іграшки.
3. 23 квітня.
Тема уроку "Остаточна обробка виробу. Контроль якості виробу." Ознайомтесь з правилами догляду за м’якими іграшками, у зошитах заповніть лист самооцінювання.
4. 30 квітня.
Тема уроку "Короткі історичні відомості про виникнення та еволюцію листівок. Види листівок." Подивіться презентацію та знайдіть вироби-аналоги.

6 клас

1. 05 квітня.
Тема уроку "Догляд за вишитими виробами. Остаточна обробка виробу." Ознайомтесь з правилами догляду за вишитими виробами, у зошитах заповніть лист самооцінювання.
2. 12 квітня.
Тема уроку "Вибір та обгрунтування теми проекту. Планування роботи з виконання проекту. Моделі-аналоги." Знайдіть в Інтернеті моделі-аналоги для виготовлення панно, складіть план роботи з виконання проекту.
3. 19 квітня.
План уроку "Технологія виготовлення виробу."
4. 26 квітня.
Тема уроку "Закріплення деталей виробу. Остаточна обробка виробу." У зошитах заповніть лист самооцінювання та надішліть фотографії своїх виробів.

7 клас

1. 07 квітня.
Тема уроку "Остаточна обробка виробу. Захист проекту." У зошитах заповніть лист самооцінювання та надішліть фотографії своїх робіт.
2. 14 квітня.
Тема уроку "Вибір та обгрунтування об’єкта проектування. Планування роботи з виконання проекту. Моделі-аналоги." Знайдіть в Інтернеті моделі-аналоги для виготовлення рамки для фото, складіть план роботи з виконання проекту.
3. 21 квітня.
Конференція ZOOM.

Тема уроку "Технологія виготовлення виробу." Доберіть технологію для виготовлення виробу та складіть план виготовлення виробу, зробіть ескіз виробу. У роботі вам допоможе презентація
4. 28 квітня.
Тема уроку " Виготовлення деталей виробу." Виготовляйте деталі виробу.
5. 05 травня.
Тема уроку "Виготовлення та оздоблення виробу." Доберіть оздоблення для виробу.


8 клас

1. 05 квітня. Тема уроку "Виготовлення виробу." Продовжуйте виготовляти вироби. Вам на допомогу будуть корисними відео "Виготовлення крокусів з фоамірану," "Виготовлення орхідеї з фоамірану."
2. 12-19 квітня.
Тема уроку "Виготовлення виробу." Продовжуйте виготовляти квіти.
3. 26 квітня.
Тема уроку "Закріплення деталей виробу. Остаточна обробка виробу." Завершуйте роботу над проєктом, пройдіть тестування. Тест закриється 30 квітня о 21.00

9 клас

1. 07 квітня.
Тема уроку "Оздоблення виробу." Подивіться презентацію, доберіть оздоблення для власного виробу.
2. 14 квітня.
Тема уроку "Оздоблення виробу"
3. 21квітня.
Тема уроку "Маркетингові дослідження. Реклама виробу." Ознайомтесь з методами маркетингових досліджень, розробіть рекламу виготовленого виробу.
4. 28 квітня.
Тема уроку "Економічне обгрунтування виготовлення виробу."
5. 05 травня.
Тема уроку "Остаточна обробка виробу." Завершіть роботу над проєктом та надішліть фотографії готових виробів.

11 клас

1. 09 квітня.
Тема уроку "Визначення теми та завдань проекту." Виберіть об’єкт проектування, зберіть інформацію для розробки власного проекту. Теми проектів
2. 16 квітня.
Тема уроку "Добір технологій для реалізації проекту." В Інтернеті знайдіть вироби-аналоги виробу, який ви обрали, доберіть технології для реалізації проекту.
3. 23 квітня.
Тема уроку "Розробка конструкторсько-технологічної документації." Створіть ескіз майбутнього виробу та розробіть критерії оцінки кінцевого результату.
4. 30 квітня.
Тема уроку "Розробка конструкторсько-технологічної документації." Розробіть складальне креслення обраного виробу.
Кiлькiсть переглядiв: 323