Виконані завдання надсилати сюди!


11 клас


Прочитати біографію Генріха Белля на сторінці 130-132.
Прочитати оповідання "Подорожній, коли ти прийдеш у Спа..."
Написати твір на тему "Людина на війні".


Проаналізувати оповідання Г.Белля " Подорожній, коли ти прийдеш у Спа..." за наступними запитаннями: За яких обставин герой опиняється у класній кімнаті, де на дошці написано цю фразу: подорожній, коли прийдеш у Спа...; чому фраза, яку винесено у заголовок, не закінчена; чому герой так довго не міг впізнати , де він знаходиться; що саме дозволило героєві впізнати місце, де він знаходився; чому героя майже позбавлено індивідуальних рис, як ставиться до цього "невідомого героя" автор; як закінчується оповідання і чому саме так? Тему війни покладено в основу оповідання Г.Белля. І вперше, що впадає в око ,- незвична назва оповідання . Названо воно так тому, що це фраза із давньогрецького двовірша, яка звучить так :8Подорожній, коли ти прийдеш у Спарту, повідай там, що ми всі полягли тут, бо так звелів нам закон. Мова йде про битву у Фермопільській ущелині, де, захищаючи Батьківщину, загинули спартанські воїни. Автором був Сімонід Кеоський. Чому ж таку назву свому оповіданню дав Г.Белль? Передивіться відео- матеріали до уроку за посиланнями , вказаними нижче.Сладіть сенкан за словом "війна".


10/04/2020 Р. Тема: Ернест Хемінгуей.Життєвий і творчий шлях письменника . " Старий і море"-повість -притча про людину.
1. Ознайотесь з біографією письменника (стор.143- 144).
2.Прочитайте повість -притчу " Старий і море".
3.Подумайте над запитаннями:-Про що свідчить назва повісті?-Що є спільного між морем і людиною?-Чи може людина підкорити чи знищити море?- Чи може море підкорити чи знищити людину?-Чому людину не може подолати навіть така могутня стихія?-Чому старому Сантьяго знову наснилися молоді леви?
4.Складіть схему-характеристику образа Сантьяго.
5. Опрацюйте теоретичний матеріал на стор. 145-146.
6. Подивіться за допомогою Інтернету фильми за мотивами цієї притчі та порівняйте зі змістом притчі.
7. Випишіть із повісті афоризми прокоментуйте їх.
8. Напишіть твір на тему : Моя "велика рибина" і мій шлях до неї.
Письмовий матеріал надсилати за адресою : elenapetukhova_@1969ukr.net


14.04.2020 р. Дивимось уроки в режимі онлайн на You Tub-каналі за посиланням: bit.ly/USO 11class


17/04/2020 р. Тема :Габріель Гарсіа Маркес " Стариган із крилами"ю Синтез реального і фантастичного в оповіданні Г.Маркеса " Стариган із крилами"
1. Ознайомтесь із біографією Маркеса ( стор. 149).
2. Прочитайте оповідання " Стариган із крилами".
3.Подумайте над запитаннями: -То навіщо опинилася на землі ця дуже стара людина з крилами?- Ачи варто янголам відвідувати землю?
4. Прочитайте теоретичний матеріал підручника ( стор. 150-151).
5. За допомогою Інтернету знайдіть інформацію про етимологію поняття "янгол", різновиди та призначення янголів у різних релігіях. Як ви думаєте, який саме янгол зображений в оповіданні Маркеса?Як ви вважаєте, чому янгол прилетів саме до Пелайо й Елісенди? Як би ви вчинили на їхньому місці? Як ви думаєте, що відчувала жінка-павук?Чи повинна людина все життя відповідати за одну допущену помилку?
6. З`ясуйте значення сучасного поняття " булінг". Порівняйте вище, описане Маркесом, з булінгом. Як допомогти людині, яка постраждала від булінгу?
7. Письмово дайте відповідь на питання: Як би я повів себе, зустрівшись з янголом?

08/05/ 2020 р. Тема " Формування "театру абсурду" в 1950-1960 рр., його провідні ознаки. Огляд здобутків митців. 1.Ознайотесь із теоретичним матеріалом підручника на стор. 160-162. 2. В Інтернеті подивіться кінофільм " візит дами" за п`єсою Дюрренматта "Гостина старої дами"(1989 р.) Подумайте, які соціальні та психологічні явища викриває автор. 3. Ознайомтесь з поняттям постмодернізму на стор. 163-166.


15/05/2020 р. Тема : Хуліо Кортасар " Менади".1. Ознайомтесь з біографією письменника. 2.Прочитайте оповідання "Менади".3. Як відображено сучасні соціальні, психологічні та етичні проблеми у творі. 4. Подумайте, у чому специфіка індивідуального стиля митця.

22.05.2020 р.Тема: «Король жахів» та його твір «Мораль»

Кiлькiсть переглядiв: 267