• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

2022-01-27

/Files/images/novini/21-22_navchrk/2_semestr/IMG_20220126_105104.jpg

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська першого українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

У Добрянському закладі І-ІІІ ступенів були проведені уроки пам'яті «Свіча Голокосту не згасне ». Діти вшанували пам’ять жертв Голокосту хвилиною мовчання. Також переглянули відео «День в історії. 27 січня Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту».

У День скорботи і пам'яті ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо великій втраті, ім'я якої - Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але хай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися.Будемо пам'ятати...

Кiлькiсть переглядiв: 21