Всесвітній день посмішки!

2023-10-06

/Files/images/novini/23_-_24_navchalniy_rk_/1_semestr/IMG_20231107_122651.jpg

Всесві́тній день посмішки відзначається щорічно в першу п'ятницю жовтня.

В Добрянському ліцеї пройшла акція "Подаруй усмішку світу".

Учні 2 та 3 класу дарували свою усмішку.

Цікаві факти:

1. Змушуючи себе посміхатися, Ви можете поліпшити свій настрій. Психологи виявили, що навіть якщо Ви перебуваєте в поганому настрої, Ви можете миттєво підняти його, змусивши себе посміхнутися.

2. Посмішка підсилює Вашу імунну систему. Посмішка справді може поліпшити фізичне здоров’я. Ваше тіло більш розслаблено, коли Ви посміхаєтеся, що сприяє хорошому здоров’ю і сильній імунній системі.

3. Посмішка заразлива. У дослідженні, проведеному з цього приводу у Швеції, людям з великими труднощами вдавалося хмуритися, коли вони дивилися на усміхнених людей, їхні м’язи самі прагнули висловити посмішку на своєму обличчі.

4. Посмішка знімає стрес. Ваше тіло починає виробляти ендорфіни, коли Ви посміхаєтеся, навіть коли змушуєте себе це зробити. Це раптова зміна настрою допоможе почуватися краще і зняти стрес.

5. Посміхатися простіше, ніж хмуритися. Вчені виявили, що тілу доводиться більше працювати і задіювати більше м’язів, щоб насупитися, ніж це відбувається при усмішці.

6. Посмішка — це універсальна ознака щастя. Незважаючи на те, що рукостискання, обійми і поклони мають різні значення в різних культурах, посмішка відома в усьому світі й у всіх культурах, як ознака щастя і схвалення.

7. Ми посміхаємося навіть під час роботи. Хоча на роботі ми посміхаємося менше, ніж удома, 30% досліджуваних людей посміхалися від 5 до 20 разів на день, а 28% посміхалися більше 20 разів, перебуваючи на своєму робочому місці.

8. При усмішці використовується від 5 до 53 лицьових м’язів. Тільки посмішка може змусити Ваше тіло використовувати до 53 м’язів одночасно, хоча деякі види посмішок обходяться 5 рухами м’язів.

9. Діти народжуються зі здатністю посміхатися одразу. Діти багато чому вчаться з поведінки і звуків, спостерігаючи за людьми навколо себе, але вчені вважають, що всі діти народжуються з цією здатністю.

/Files/images/novini/23_-_24_navchalniy_rk_/1_semestr/IMG_20231107_122741.jpg

/Files/images/novini/23_-_24_navchalniy_rk_/1_semestr/IMG_20231107_122800.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 6